نحوه ی ارسال سفارشات

  • در ارتباط با تحویل کالا به مشتریان عزیز بازار طعم سالم، برای جلوگیری از شکایات مدیران ساختمان ها و اجتناب از مسائل ناشی از برخی محدودیت ها که به دلیل ورود به ساختمان ها از جمله قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی واقع می شود، محل تحویل سفارش را درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) اعلام می نماید.

لازم به ذکر است که تحویل سفارشات فقط بر اساس آدرس دقیق و قابل استناد قابل تحویل می باشد و تحت هیچ شرایطی در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نمی باشد.

 

  • مدت ارسال سفارشات شما مشتریان محترم بازار طعم سالم با در نظر گرفتن تعداد و نوع کالا که از کدام شهر یا استان کشور می باشد و همچنین نحوه تحویل سفارشات شما که به صورت تکی یا یک جا انتخاب کرده اید در تهران و شهرستان ها از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس به درب منزل شما بین ۲ تا ۳ روز کاری خواهد بود.

 

  • طعم سالم می کوشد تا در کوتاهترین مدت ارسال سفارشات شما مشتری عزیز را به نحوی که رضایت شما حاصل گردد به انجام برساند. شما نیز برای کاهش زمان تحویل سفارشات می توانید با انتخاب گزینه ارسال به صورت چند مرحله ای، به طعم سالم این اجازه را دهید تا با اولویت در زمان تامین محصولاتی که زودتر تهیه می شوند آنها را به صورت چند مرحله ای به شما تحویل دهد.

 

 

X