روش های پرداخت

پرداخت اینترنتی

  • کاربران عزیز بازار محصولات ارگانیک و محلی طعم سالم در هنگام ثبت سفارش می توانند از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پس از آنکه هزینه سفارش بصورت موفق پرداخت و کلمه ی “پرداخت موفق” نمایش داده شد، سفارش ثبت قطعی شده و پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع ‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
  • لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
  • توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

توصیه:

  • کاربر محترم خواهشمندیم جهت تسریع در پردازش سفارش و تحویل کالای با اصالت و مورد تایید و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده سفارش خود را به صورت اینترنتی پرداخت و تسویه نمایید.

نحوه پرداخت اینترنتی

کاربران محترم بازار محصولات ارگانیک و محلی طعم سالم  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعاتی از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

این اطلاعات عبارتند از:

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز پویا یا رمز دوم یکبار مصرف
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم یکبار مصرف (رمز پویا) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم یکبار مصرف (رمز پویا)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال‌کردن رمز دوم یکبارمصرف، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش عملیات رمز قسمت فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف یا رمز پویا، مراحل فعالسازی رمز پویا خود را ااجرا نمایید.

۳- کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

X